הכירו את BABI – מערכת למניעת שכחת ילדים ברכב

באישור משרד התחבורה

עכשיו זה רשמי. המדינה תתחיל לחייב הורים לילדים מתחת לגיל 4 להתקין מערכת למניעת שכחת ילדים ברכב. מדובר בצעד משמעותי וחשוב מאין כמותו שאמור לצמצם לאפס את מספר הילדים הנשכחים ברכב מידי שנה. החוק החדש אמור להיכנס לתוקפו בחודש אוגוסט, אך האכיפה תחל רק בחודש ינואר. מובן שקנסות ונקודות שירדו לנהג לא משתווים למה שיכול להתחרש ללא מערכת למניעת שכחת ילדים, לכן אנחנו ב – TopoCare מביאים לכם כמה מהשכלולים המתקדמים ביותר בעולם בתחום של מערכות למניעת שכחת ילדים ברכב.

החשיבות שבמערכת למניעת שכחת ילדים ברכב

מקרים של שכחת ילדים ברכב נפוצים בכל העולם, אך זוכים לתהודה תקשורתית רק במקרים שהאירוע מסתיים בטרגדיה. העובדה שהרכבים עשויים פלדה ושהחלונות סגורים, הופכים את הרכב למלכודת מוות. השמש היוקדת מחממת את הרכב והטמפרטורה בתוכו יכולה להגיע למעלה מ-65 מעלות, בחודשי הקיץ בארצנו הטמפרטורות אף עלולות להיות גבוהות יותר. בשל החום הרב והמחסור באוויר, הילד עלול להתייבש ולקבל מכת חום. מדובר על תופעה שמוכרת שנים רבות ולאורך ההיסטוריה היו ניסיונות רבים לפתח מערכת למניעת שכחת ילדים ברכב, אך מרבית הפתרונות לא סיפקו תוצאות או שהיו מסורבלים ויקרים לשימוש.

למזלנו, אנחנו חיים בעידן ובו פתרונות טכנולוגים חדשים מתפתחים באופן מואץ. אחד מאותם פתרונות הוא BABI, הכרית החכמה שמתחברת למושב הבטיחות של הילד ומתריעה בפני הנהג במקרה של שכחת הילד ברכב. מדובר על אחד הפתרונות הפופולריים ביותר בעולם שמגיע עכשיו לארץ וזמין ממש כאן.

איך זה עובד?

עלות שפויה!

מחיר שפוי וללא שום עלות נוספת או נסתרת

קלות השימוש

קל מאוד להתקנה ושימוש וניתן להעברה מיידית מרכב לרכב

הצלחה מוכחת!

מעל 500,000 איטלקים לא טועים! נבחר על ידי חברות הילדים מהמובילות בעולם

יש לכם שאלות? צרו איתנו קשר!

טיפים למניעת שכחת ילדים ברכב

אם נחזור ונבחן את התופעה של שכחת ילדים ברכב, נראה כי קיימים שלושה מקרים בהם נפוץ ששוכחים ילדים ברכב – בסיום הסעה עם רכב הסעות, כאשר דעתו של הנהג מוסחת והוא שוכח את הילד במושב האחורי ואירועים בהם הנהג יוצא החוצה לכמה רגעים אך משהו קורה והוא מתעכב לחזור. בעשור האחרון נשכחו במדינת ישראל למעלה מ-880 ילדים ולצערנו 31 מתוך כל המקרים האלו הסתיימו במוות. התקווה היא שמערכת למניעת שכחת ילדים ברכב שתהיה מותקנת בכל רכב, כך לפי החוק החדש, תמנע הישנות מקרים כאלו ותביא לסיום התופעה. 

BABI למניעת שכחת ילדים במכונית

זה נכון שכל אחד ואחת מאיתנו מודעים לתופעה ותמיד נזכור לקחת את ילדינו מהמושב האחורי. אבל לצערנו, אנחנו חיים בעולם רווי הסחות דעת ואיש מאיתנו לא באמת חסין נגדן. למזלנו, המודעות ההולכת וגוברת לנושא והתפתחות הטכנולוגיה הביאו לפריצת דרך בתחום המערכות למניעת שכחת ילדים ברכב. חלק מאותם פתרונות מתלבש על החגורה של הילד, חלק משולב במערכת הניווט ואילו ב – TopoCare אנחנו מביאים לכם את הכרית החכמה. מדובר על אביזר מהפכני שיעניק לכם שקט ושלווה בידיעה כי אין סיכוי שתשכחו את ילידכם ברכב. נוסף על כך, הכנו כתבה שמציעה עוד 3 דברים שאפשר לעשות כדי למנוע שכחת ילד ברכב.

BABI – המערכת למניעת שכחת ילדים ברכב

מערכת BABI למניעת שכחת ילדים ברכב היא הפתרון האמין ביותר, והקל ביותר להתקנה, שקיים בשוק. מיליונים ברחבי העולם החליטו לתת אמון בכרית החכמה ועכשיו היא מגיעה לישראל. היתרון של המערכת הוא בנוחות ההתקנה, כל מה שצריך לעשות זה לחבר בין הכרית לאפליקציה ולהניח את הכרית במושב הילד. הכרית מותאמת לשימוש בכל מותגי הכיסאות המוכרים על ידי מכון התקנים הישראלי וגם הכרית עצמה מאושרת על ידי המכון. בנוסף לכרית אפשר להצטייד בסט BABI Y שכולל גם מחזיק מפתחות עם טכנולוגיית בלוטות' שיצפצף אם תתרחקו מהרכב והילד עדיין במושב.

אחד הדברים הייחודיים ביותר במערכת למניעת שכחת ילדים ברכב מבית TopoCare היא האפשרות להגדיר אנשי קשר לשעת חירום. כך תוכלו תמיד להיות מעודכנים, עם מיקום מדויק של הרכב, במקרה שילדכם נשכח ברכב. מובן שכולנו מקווים שלעולם לא נדרש להשתמש במערכת שכזו, אבל לכל צרה שלא תבוא עדיף להצטייד במערכת איכותית מראש. 

לפרטים נוספים על המערכת אתם מוזמנים ומוזמנות ליצור איתנו קשר והצוות המסור שלנו ישמח לענות לכם על כל שאלה בנושא בטיחות ומערכות מתקדמות למניעת שכחת ילדים ברכבים.